MC Pro End Caps & Carriage SY0018-0019

Maksā pa daļām 3x 216,33  bez pārmaksas!

649,00 

SKU: SY0018-0019

Uz pasūtījumu

Magic Carpet Pro gala vāciņi & platforma
Magic Carpet Pro gala vāciņi un platforma tiek izmantota kopā ar Magic Carpet Pro sliedēm, lai uzņemtu plūstošus kadrus ar smagāku kameru aprīkojumu.

Ar taustiņa tiek ieslēgts kustības izlīdzināšanas spararats
90mm ātrās atvienošanas plate momentālai uzstādījuma maiņai
Ātri nolaižamas kājas stabilitātei un augstuma regulēšanu
Maināmas 3/8”-16 un 1/4”-20 kameras skrūves
Veidots, lai izturētu profesionālas filmēšanas prasības

Apraksts

Uzslidiniet platformu uz Magic Carpet Pro sliedēm, abos galos ieklikšķiniet gala vāciņus, un pāris sekundēs Jums ir uzstādīts Magic Carpet Pro. Magic Carpet Pro gala vāciņi & platforma darbojas uz jebkura garuma Magic Carpet Pro sliedēm.
Magic Carpet Pro platforma ietver maināmu kameras vītni, līmeņrādi un bremzes drošai transportēšanai. Ar taustiņu platformas iekšpusē aktivizējiet spararatu, lai iegūtu neticami plūstošus kadrus izmantojot lielākas kameras, vai izslēdziet to, ja izmantojat mazākas kameras.
Platformas komplektācijā iekļautā 90mm ātrās atvienošanas sistēma ir izstrādāta, lai nodrošinātu kameras drošību, jūsu mobilitāti, ļaujot ātri un viegli atvienot visu kameras aprīkojumu no slīdņa.
Magic Carpet Pro kājas uz gala vāciņiem ir paredzētas, lai tās ātri izlaistu un slīdni varētu izmantot uz zemes bez papildu statīviem.
Magic Carpet Pro gala vāciņi un platforma ir iekļauti ar Magic Carpet Pro Slider komplektā un ir pieejami arī kā atsevišķi nopērkamas rezerves daļas, lai aizstātu pazaudēto vai bojāto detaļu.

Papildu informācija

Video kontroles aprīkojuma veids

Aksesuārs

Ražotājs

Syrp