Olympus LS-P4 Linear PCM

199,00 

SKU: V409160BE000

Rīgas noliktavā: 1

Galvenie parametri:

Iebūvētā atmiņa : 8GB
Iespēja izmantot papildus atmiņu: Ir,Micro SD
Ieraksta formāts: FLAC/PCM(WAV)/MP3
Tālvadība ar Blutooth Android aplikāciju
Max. ieraksta ilgums: 253 st.(64Kbps Mono/MP3)
Barošana: 1 AAA baterija
Iekšējā uzlāde:Ir

Apraksts

LS-P4 ir viens no pirmajiem lineārajiem PCM diktofoniem pasaulē, kas ieraksta FLAC formātā. Tas veic gandrīz perfektu 96kHz/24-bitu ierakstu, kas ir labāks nekā CD kvalitāte, bet ar 30% mazāku faila izmēru, salīdzinot ar PCM WAV formātu.
Jūs varat izmantot LS-P4 diktofonu kā augstas izšķirtspējas mūzikas atskaņotāju FLAC formāta failiem vai WAV un MP3 formāta mūzikas ierakstiem. Pateicoties izlīdzinātājam LIETOTĀJA režīmā, ir pavisam vienkārši pielāgot savas atskaņošanas izvēles. Jūs pat varat izbaudīt melodijas, kas lejupielādētas no augstas izšķirtspējas mūzikas izplatīšanas vietnēm.
LS-P4 ir viens no pirmajiem lineārajiem PCM diktofoniem, kam ir iebūvēta fade-in/fade-out funkcionalitāte. Tas pakāpeniski no pirmās sekundes pastiprina skaņas avota skaļumu, un samazina skaļumu pēdējās sekundēs. Tas dabiski savieno dziesmas, samazinot nedabiskos klikšķus, ja ieraksts tiek veikts no dzīvas skaņas avota.
Izbaudiet vienkāršu uzklāšanu ar savu LS-P4 audio ierakstītāju. Veidojiet paši savus muzikālos ierakstus, klausoties savu oriģinālo ierakstu un vienlaikus ierakstot jaunu skaņu celiņu, lai radītu jaunu dziesmu. Piemēram, jūs varat ierakstīt bungas, atgriezties un uzklāt ritma un basu ierakstu, pirms noslēgumā pievienojat balss ierakstu.

Papildu informācija

Diktofona ieraksta formāti

FLAC, MP3, PCM

Diktofona atmiņas ietilpība

8Gb

Diktofona papildus atmiņas ligzda

Ir

USB uzlāde

Ir

Diktofona komplektā akumulatori

Ir

Diktofona veids

Diktofons

Ražotājs

Olympus