9

Olympus OM-1 body

Maksā pa daļām 3x 666,33  bez pārmaksas!

1999,00 

SKU: V210010BE000

Uz pasūtījumu

• 20 MP Stacked BSI Live MOS sensors
• Magnija sakausējuma korpuss
• TruePic X procesors, 3x jaudīgākai ātrdarbībai
• 1053 X-type punktu AF
• Sērijveida foto līdz 50 fps ar autofokusu un AE, 120 fps ar uz pirmo kadru fiksētu AF un AE
• 7EV soļu attēla stabilizācija (līdz pat 8EV ar atsevišķiem objektīviem)
• Datorfotogrāfijas funkcijas: Handheld High Res Shot, Live ND, Handheld Live Composite, Focus Stacking & HDR shooting
• Pro Capture ar līdz pat 120 fps ierakstu, slēdža pusspiedienā.
• 4K 60p Video (UHD vai DCI), ar 8 vai 10 bit izvēli
• Dubultas SD UHS-II karšu ligzdas
• Wi-Fi
• Bluetooth®
• IP53 klases nokrišņu izturība, tai skaitā pretputekļu, pretšļakatu un sala izturību līdz -10 C

Svars: 599 g (ieskaitot akumulatoru un atmiņas karti)

Apraksts

Jaunais bezspoguļa OM System flagmanis OM-1 ir aprīkots ar nozares jaunāko tehnoloģiju, lai realizētu jūsu pašas radošākās idejas. Paņemiet to, un jūs būsiet pārsteigts par kompakto izmēru, kā tas ieguļ jūsu rokā un cik viegli ir to pacelt. Atbrīvojieties no smagajiem, masīvajiem fotoaparātiem un statīviem ar pasaulē labāko attēla stabilizācijas sistēmu, lai uzņemtu skaidrus un asus kadrus pat sliktā apgaismojumā. Nokrišņu izturīgs blīvējums ļaus bezrūpīgi strādāt nelabvēlīgos apstākļos. Jums būs gaismas spēja un precizitāte, lai uzņemtu neiespējamo, fotografētu un filmētu jaunās, aizraujošās vietās.

Stacked BSI Live MOS sensors

Jaunais 20 MP Stacked BSI Live MOS ir lēciens uz priekšu attēla kvalitātes ziņā. Tas izmanto revolucionāri jaunu veidu, kā izkārtot attēlveidošanas elementus, lai ielaistu vairāk gaismas, vienlaikus uzlabojot veiktspēju sliktā apgaismojumā. Jūsu fotogrāfijām būs elpu aizraujoša izšķirtspēja ar zemu trokšņa līmeni un bagātīgu dinamisku diapazonu no ēnainām līdz izteikti izgaismotām vietām.

Fotografēšana sliktā apgaismojumā

Nekad vairs neuztraucieties fotografējot iekštelpās vai citā vāji apgaismotā vietā. OM-1 ir aprīkots ar standarta ISO diapazonu līdz 25 600. Ja pietrūkst gaismas, varat palielināt ISO līdz 102 400, lai uzņemtu gaišas fotogrāfijas vissarežģītākajās vidēs.

Vēl labāka attēla stabilizācija ar IBIS

Neuztraucieties par kameras izkustēšanos pat fotografējot ar ilgu eksponēšanas laiku. Mēs esam pavadījuši gadu desmitus, izstrādājot pasaulē efektīvāko attēla stabilizācijas sistēmu, lai jums nevajadzētu statīvu un citu stabilizējošu aprīkojumu fotografējot iespaidīgus telefoto un makro kadrus. Jums būs līdz pat 8 soļu* kompensācija, kas samazina kameras vibrāciju pat pie ilga eksponēšanas laika. Uzņemiet gaišas, neizplūdušas bildes pat sarežģītos gaismas apstākļos.

* Ar M.Zuiko 150-400mm F4.5 TC1.25x IS PRO

 

TruePic X

OM-1 ir aprīkots ar mūsu vismodernāko TruePic X attēlu apstrādes procesoru, kas darbojas tandēmā ar Stacked BSI Live MOS sensoru. TruePic X nodrošina momentālu uzsākšanas un ieraksta ātrumu, aizraujošu auto fokusēšanu un zibenīgu sērijveida fotografēšanu. Šis uzlabotais procesors ir ne tikai ātrdarbīgs, tas paaugstina arī attēla kvalitātes latiņu. Izbaudiet patiesas krāsas, nepārspējamu asumu un dinamiskas gradācijas.

Tiešskates ND (Live ND)
Kāpēc ir jānēsā ND filtri, ja tie ir iebūvēti jūsu fotoaparātā? OM-1 Live ND režīms aptver līdz pat ND64, nodrošinot plašu efektu klāstu. Pirms fotografēšanas priekšskatiet ilga eksponēšanas laika efektus skatu meklētājā

Augstas izšķirtspējas fotogrāfija bez statīva
Dažiem kadriem jums vienkārši nepieciešama lielāka izšķirtspēja nekā 20 MP. Tagad jūs varat uzņemt 50 MP kadru tikai nospiežot taustiņu. Vēl labāk, jums nebūs vajadzīgs statīvs vai cits stabilizācijas aprīkojums. Vienkārši turiet kameru un fotografējiet. OM-1 automātiski uzņem 12 kadrus un uzreiz apvieno tos vienā augstas izšķirtspējas fotogrāfijā ar iespaidīgām detaļām

Tiešskates kompozīts (Live Composite)
Ikviens fotogrāfs zina, ka ilgstošas ekspozīcijas uzņemšana ir izaicinājums. Taču Live Composite (Tiešskates kompozīts) režīms kopā ar korpusā iebūvēto attēla stabilizācijas sistēmu to atvieglo. Iespaidīgas satiksmes gaismas, uguņošanas vai gaismas gleznojumu kadrus tagad var uzņemt bez statīva. Kamera uzņem virkni sērijveida kadrus ar vienādu eksponēšanas laiku, pēc tam tos visus apvieno vienā fotogrāfijā.

Fokusējumu apvienojums (Focus Stacking)
Fokusējumu apvienojums piešķir jūsu fotogrāfijām pilnīgi jaunu māksliniecisku dimensiju, pievienojot dziļu asumu no priekšplāna līdz fonam. Tas tiek panākts, kad OM-1 automātiski uzņem kadru sēriju un pēc tam savieno tos vienā skaisti atveidotā saliktā kadrā. Fokusējumu apvienojuma režīmu galvenokārt izmanto makro fotogrāfijās, lai kukaiņu, zirnekļa tīklu un ziedu kadriem pievienotu dziļumu un dramatismu. Varat to izmantot arī ainavu fotogrāfijā, lai piešķirtu spēcīgu klātbūtnes efektu.

Izteiksmīgs HDR
Tagad jūsu fotogrāfijām būs plašāks un izteiksmīgāks dinamiskais diapazons ar izcilu kontrastu un skaidrību. Jūs saskatīsiet tumšākas ēnas un gaišākus gaišos laukumus, lai izveidotu vizuāli interesantākus kadrus.

Zvaigžņotās debess AF (Starry Sky AF)
Galaktikas fotografēšana nekad nav bijusi tik vienkārša. Mūsu Zvaigžņotās debess AF režīmā ir divi iestatījumi, lai uzņemtu izcilu astro fotogrāfiju. Mūsu ātruma prioritātes iestatījums darbojas kopā ar OM-1 jaudīgo iebūvēto attēla stabilizācijas sistēmu, lai jūs varētu fotografēt naksnīgās debesis un neuztraukties par fokusu. Mūsu precizitātes prioritātes iestatījums ļauj izmantot statīvu un telefoto objektīvu, lai ar neticamu precizitāti fotografētu konkrētas zvaigznes. Viens režīms. Divi iestatījumi. Un bezgalīgas zvaigžņotas fotogrāfijas.

 

Anti mirgoņa (Anti-flicker)
Kontrolē gaismu iekštelpās. Mirgošanas novēršanas režīms kompensē mākslīgo apgaismojumu, automātiski aktivizējot aizvaru pie maksimālā gaišuma, lai izlīdzinātu ekspozīciju un krāsu atšķirības starp kadriem.

 

Klusā fotografēšana
Dažreiz klusums ir vislabākais. Šis parocīgais režīms izslēdz visas slēdža un elektroniskās skaņas — lieliski piemērots, ja nepieciešams klusums diskrētos apstākļos.

 

 

Papildu informācija

Fotoaparāta komplektācija

Body

Ražotājs

Olympus, OM System