Syrp Genie Micro

Maksā pa daļām 3x 49,67  bez pārmaksas!

149,00 

SKU: SY0036-0001

Uz pasūtījumu

Genie Micro ir universāls, vieds tālvadības komplekts bezspoguļa un DSLR kamerām, kas ļauj vadīt fotokameru no mūsu intuitīvās viedtālruņa lietotnes.

Apraksts

Genie Micro ir universāls, vieds tālvadības komplekts bezspoguļa un DSLR kamerām, kas ļauj vadīt fotokameru no mūsu intuitīvās viedtālruņa lietotnes.
Vienkārši ieslidiniet hot shoe pieslēgvietā, pieslēdziet kameru un sapārojiet ar aplikāciju. Kontrolējiet ISO, diafragmas atvērumu un slēdža ātrumu, nepieskaroties kamerai un neizraisot tās izkustēšanos.
Izmantojot kameras USB interfeisu, var viegli pievienot attālināto darbību. Apturēt un startēt videoierakstus, lai paātrinātu darbu un uzturētu fizisko attālumu iestatītajā režīmā, vai izmantot tālvadību vienmērīgai kustības apturēšanai.
Izmantojot iebūvēto Bluetooth un Wi-Fi, ierīce var darboties no 10 metru attāluma, un to var bez vadiem atjaunināt, kad tiek izstrādāta jauna funkcionalitāte.
Lūdzu, ņemiet vērā: standarta aktivizēšanai ir nepieciešams papildu slēdža saites vads. Kameras vadībai nepieciešams kameras komplektācijā ietilpstošais USB vads. Lūdzu, pārbaudiet saderības tabulu, lai noskaidrotu, vai jūsu kamera ir saderīga.

Komplektācija

1 x Genie Micro 1 x USB-C USB-A vīrišķajam vadam 1 x USB-C USB-A sievišķajam vadam 1 x Mikro šķiedru drāna
Kameras stiprinājums: Hot shoe pieslēgvieta
Akumulatora kalpošanas laiks laika intervāla režīmā: 7 stundas
Akumulatora kalpošanas laiks video režīmā: 7 stundas
Uzlādes laiks: 2.5 stundas
Darbina (akumulators): korpusā iebūvēts litija
Uzlādes režīms: USB-C 5V DC, min 1Amp

Papildu informācija

Video kontroles aprīkojuma veids

Aksesuārs

Ražotājs

Syrp