Syrp Genie Mini II – Pan Tilt Kit SYKIT-0040H

Maksā pa daļām 3x 193,00  bez pārmaksas!

579,00 

SKU: SYKIT-0040H

Uz pasūtījumu

Genie Mini II – panoramēšanas un atliekšanas komplekts
Vienmērīga divu asu panoramēšanas un atliekšanas kustība laika intervāla un video filmēšanai ar vienkārši lietojamo viedo kustību ierīci.

Panoramēšanas un atliekšanas kameras kustības
Pilnīga iOS un Android lietotņu vadība, izmantojot Bluetooth
Keyframe iestatījumi laika intervāla un video filmēšanai
Uzņemiet līdz pat 5 multi-row panorāmu
Kravnesība 3 kg

Apraksts

Uzņemot laika intervāla un video filmas ar bezspoguļa kameru vai DSLR, izmantojiet dinamiskas vairāku asu panoramēšanas un kameras atliekšanas kustības.
Izveidojiet bezvadu savienojumu ar Genie Mini II Pan Tilt izmantojot Syrp Genie 2 App — skaistu, vienkāršu iOS un Android aplikāciju, kas piemērota gan iesācējiem, gan pieredzējušiem filmu veidotājiem un fotogrāfiem.
Genie Mini II Pan Tilt jābūt novietotai starp kameru un statīvu, un tai ir iekšējs motors, kas nodrošina precīzu 360 ° panoramēšanas un atliekšanas kustību ar kamerām, kuru svars nepārsniedz 3 kg.
Ar iebūvētu litija jonu akumulatoru Genie Mini II Pan Tilt komplektam ar vienu uzlādi ir ilgs akumulatora darbības laiku — 15 stundas laika intervāla un 6 stundas video filmēšanas režīmā.
Genie Mini II Pan Tilt komplekts ir ļoti universāla Ierīcei tajā ir daudz citu spēcīgu funkciju, tostarp: Keyframe vadība, 360 ° multi-row panorāmas režīms, grozāmā paliktņa automatizācija.

Papildu informācija

Video kontroles aprīkojuma veids

Galvas

Ražotājs

Syrp