Olympus FL-900R zibspuldzes

Maksā pa daļām 3x 133,00  bez pārmaksas!

399,00 

SKU: V326170BW000

Uz pasūtījumu

  • vadošais skaitlis – 58 (ISO 100)
  • LED gaisma video filmēšanai
  • bezvadu vadība 4 kanāli,4 grupas
  • enerģijas avots- 4 AA baterijas
  • šļakatu,putekļu,sala droša

Apraksts

Šai augstas veiktspējas zibspuldzei ir putekļu, šļakatu un sala (līdz ‑10 °) izturīga konstrukcija, kompaktā un vieglā korpusā. Ja jums ir no laikapstākļiem pasargātās OM‑D sērijas fotokameras un M.ZUIKO PRO objektīvi, jums nav jāuztraucas par fotografēšanu skarbos apstākļos.

Šī līdera cienīgā augstas intensitātes zibspuldze ir ar maksimālo vadošo skaitli 58, savukārt iebūvētais attēla procesors (TruePic) kombinācijā ar TTL sinhronizācijas tehnoloģiju, ļauj panākt optimālu apgaismojumu fotografēšanas laikā.

Tā kā zibspuldze ir aprīkota ar bezvadu izgaismošanas režīmu, jūs varat fotografēt izmantojot vairākas augstas intensitātes zibspuldzes, kontrolējot līdz pat 4 zibspuldžu grupām, izvēloties vai grupa nostrādā vai nē, kompensējot zibspuldzes jaudu un pieregulējot dažādus iestatījumus. Vēl viena ļoti iecienīta papildu iespēja ir sekotājfunkcija — jūs varat vienkārši pievienot zibspuldzi pie fotokameras hot shoe pieslēgvietas un izmantot to kā galveno zibspuldzi, izmantojot vadības funkciju.

Neapšaubāmi tiek atbalstīts unikālais Olympus augstas izšķirtspējas kadrs Tiek atbalstītas arī fotografēšanas, fokusējumu apvienošanas un fokusa paketēšanas funkcijas, tagad ir pieejami arī īsāki fotografēšanas intervāli, nekā agrāk.

FL‑900R ir aprīkota ar LED apgaismojumu filmēšanai, kas ir efektīvs OM‑D filmu filmēšanai slikta apgaismojuma vai aizmugurgaismojuma apstākļos. Perfekti piemērots objektīviem ar fokusa attālumu 12 mm (24 mm*) vai lielāku attālumu.

Papildu informācija

Ražotājs

Olympus