Pirmais OM SYSTEM Audio ierakstītājs OM SYSTEM LS-P5

OM SYSTEM preču sortiments ir papildināts ar pirmo OM SYSTEM Audio ierakstītāju LS-P5.
Blutooth bezvadu vadība, augstas kvalitātes 96 kHz/24 bitu lineārā PCM ierakstīšanas kvalitāte, mazā un vieglā korpusā. LS-P5 ir izmantojams gan kā tradicionālais diktofons, gan kameras mikrofons augstas kvalitātes audio skaņas iegūšanai video ierakstā. Aprīkots gan ar MIC-IN, gan Line-In, kā arī austiņu izeju.
Slate Tone un Test Tone režīmi kvalitatīvai video skaņas ierakstīšanai.
Pieejams arī OM System LS-P5 Videographer Kit- komplektā nepieciešamais papildaprīkojums ierakstītāja lietošanai ar kameru : Mikrofona vēja slāpētajs, Hot shoe adapters, 3.5mm audio kabelis

Cena :
OM SYSTEM LS-P5- 219.00 EUR
OM System LS-P5 Videographer Kit -249.00 EUR

Lasīt vairāk

Esi pirmais, kas tiek pie OM‑1 fotoaparāta

OM SYSTEM jaunais flagmanis – OM-1 ir klāt. Lai būtu starp pirmajiem, kas saņems šo lielisko fotoaparātu, jāveic iepriekšpasūtīšana pie oficiālā PRO dīlera – SIA Mikrocentrs. Vieglais, kompaktais kameras dizains ir radīts, lai lietotāji to varētu paņemt līdzi jebkur un uzņemt visu, ko iecerējuši. Tā ir jaunas kameru paaudzes un vismodernāko digitālo tehnoloģiju kulminācija, nodrošinot […]

Lasīt vairāk

Melnā piektdiena tuvojas – saņem dāvanā 1300 EUR vērtu objektīvu

Pērkot Olympus OM-D E-M1 Mark III, dāvanā saņem M.Zuiko Digital ED 17mm F1.2 PRO objektīvu. Akcija spēkā no 2021. gada 19. novembra līdz 2021. gada 20. decembrim. Pircējam, kurš šajā laika periodā iegādājas fotoaparātu Olympus OM-D E-M1 Mark III pie autorizēta izplatītāja, pēc pirkuma reģistrācijas tiek nosūtīts M.Zuiko Digital ED 17mm F1.2 PRO objektīvs par […]

Lasīt vairāk

OLYMPUS pārtop par OM SYSTEM

Olympus fotoaparāti, diktofoni un binokļi turpmāk izmantos jauno zīmola nosaukumu – OM SYSTEM Tirgū joprojām ir pieejami Olympus fotoaparāti un to nosaukums netiks mainīts, abi zīmoli turpinās pastāvēt paralēli. Bet pavisam drīz OM SYSTEM nāks klajā ar jauniem modeļiem.

Lasīt vairāk

Syrp pievienojas Manfrotto

2021. gada oktobrī sākas Syrp preču rebrendings. Divi pasaules vadošie foto un video nozares zīmoli apvienojas. Turpmāk augsti novērtētās video kontroles iekārtas un sistēmas tiks attīstītas un ražotas ar Manfrotto vārdu.

Lasīt vairāk

Bezmaksas piegāde uz pakomātiem

Iepērkoties www.mikrocentrs.com veikalā, pasūtījumam virs 100 EUR, ja tas nepārsniedz 61 cm x 44 cm x 37 cm izmērus, nodrošinām bezmaksas piegādi uz Omniva un DPD pakomātiem visā Latvijā.

Lasīt vairāk

Jaunais profesionālis OLYMPUS OM-D E-M1 Mark III

Jaunākais OM-D modelis ir aprīkots ar pasaulē labāko attēla stabilizācijas sistēmu, kas nodrošina 7.5 eksponēšanas laika soļu kompensāciju, jaunu attēla procesoru (TruPic IX), augstas precizitātes un ātru autofokusu, kā arī veselu virkni unikālām fotografēšanas un filmēšanas iespējām.

Lasīt vairāk