Olympus STF-8 dubultzibspuldze

Maksā pa daļām 3x 166,33  bez pārmaksas!

499,00 

SKU: V326160BW000

Uz pasūtījumu

  • vadošais skaitlis – 8.5 (ISO 100) (2 zibspuldzes)
  • bezvadu vadība 4 kanāli,4 grupas
  • enerģijas avots- 4 AA baterijas
  • šļakatu,putekļu,sala droša

Apraksts

Olympus piedāvā pasaulē pirmo makro zibspuldzi, kuras konstrukcija ir aizsargāta no putekļiem, šļakatām un sala (‑10°C), tās vieglais un kompaktais dizains padara to ideāli piemērotu jebkurā vidē — gan tropiskajos lietusmežos, gan tuksnesī.

STF‑8 ir atbalsts fotografēšanai ar zibspuldzi, kad tā tiek lietota kombinācijā ar fotokamerām, kurām ir fokusējumu apvienojuma un fokusa paketēšanas režīms. Šī funkcija ir ļoti noderīga, fotografējot ziedus, kukaiņus un komerciālās fotogrāfijas fotostudijā.

Komplektā iekļautais adaptera gredzens ir saderīgs ar objektīviem M.ZUIKO DIGITAL ED 30mm 1:3.5 Macro, M.ZUIKO DIGITAL ED 60mm 1:2.8 Macro un M.ZUIKO DIGITAL ED 12‑40mm 1:2.8 PRO.

Šī kompaktā makro zibspuldze nodrošina daudzpusīgas un radošas izgaismošanas iespējas, kontrolējot gaismas avota lietderības koeficientu katrai zibspuldzei atsevišķi vai abām kopā. Izmantojot abus dubultās zibspuldzes blokus, vadošais skaitlis ir 8.5, savukārt, kad izmanto tikai vienu zibspuldzi tad vadošais skaitlis ir 6. Papildus TTL automātiskajam precizitātes kontroles režīmam, jūs uz fotokameras varat iestatīt zibspuldzi ar 1/3 soļa pieaugumu, kad ir ieslēgts manuālais režīms, un 1 soļa pieaugumu ar zibspuldzes ripu. Galveno zibspuldzi var arī izmantot kā kontrolierīci, kas vada pārējos zibspuldžu blokus.

Papildu informācija

Ražotājs

Olympus