Manfrotto 1051BAC Alu Stand Black

Maksā pa daļām 3x 29,97  bez pārmaksas!

89,90 

SKU: 1051BAC

Uz pasūtījumu

Gaismas statīvs alumīnija

• Maksimālais augstums: 211cm
• Minimālais augstums: 75cm
• Maksimālā kravnesība: 4kg
• Garums saliktā veidā: 75cm
• Kāju max.diametrs: 70cm
• Svars: 1kg
• Materiāls: alumīnijs
• Quick stack system sastiprināšanas sistēma
• Pieslēgvietas: augšas Ø 16 mm

Apraksts

Izturīgs, uzticams un ērti kompakts. Foto statīvs Mini Compact ar gaisa amortizāciju ir patiesi kompakts, ar visām būtiskākajām funkcijām un vēl vairāk. Tas ir radīts, lai padarītu ideālā kadra uzņemšanu vēl vieglāku,  un, pateicoties vieglajam rāmim un iespaidīgajai kravnesībai, būtu labs papildinājums ārpus studijas bildēšanā.

Piedevām šim kompaktajam statīvam ir gaisa amortizācija, kas uztur jūsu kustības gludas un drošas, piedevām nav jāraizējas par pirkstiem vai foto aprīkojuma sabojāšanu, ja nejauši tiek atvērts regulētājs. Tātad strādāt ātri un ar pārliecību ir vēl vieglāk.  Kad esat gatavs doties ceļā, vienkārši salieciet statīvu un tas veidos glītu, viegli pārnēsājamu paciņu, kas sver tikai 1 kg.

Manfrotto’s Quick Stack sistēma ļauj vairākus viena veida statīvus kārtīgi un droši sastiprināt uzglabāšanai studijā un transportēšanai, ja jāstrādā citur, tādējādi atbalstot jūsu radošumu, nodrošinot ka gaismas statīvi vienmēr būs pa rokai.

Lai gan šis kompaktais foto statīvs ir viegls, tas ir pietiekami izturīgs, lai varētu viegli noturēt pat 4 kg. Tas dod jums iespēju bez raizēm savienot šo statīvu ar plašu aprīkojuma klāstu.  4 sekciju statīvs ar 3 augstuma regulētājiem ir viegli kontrolējams un regulējams. Lai vēl papildinātu lietotājam draudzīgo priekšrocību uzskaitījumu, šim statīvam ir 16 mm (5/8 collu) spigot adapteris ar 3/8” vītni, kā arī  noņemams 1/4” adapteris, tāpēc to ir viegli savienot ar daudziem fotografēšanas piederumiem. Tas ir īpaši piemērots LED gaismu, zibspuldžu un stroboskopu stiprināšanai  foto un video vajadzībām.

Tehniskā specifikācija

Svars -1 kg

Min. augstums -75 cm

Maksimālais augstums – 211 cm

Kravnesība 4 kg

Gaisa amortizācija – ir

Kravnesība pie maksimālā pagarinājuma – 4 kg

Garums saliktā veidā -75 cm

Krāsa – melna

Statīva kāju atvēruma maksimālais diametrs -70 cm

Statīva kāju krustpunkts – apaļš

Kāju sekcijas  – 3

Statīva kāju izmērs – Ø19mm

Pamatnes materiāls – Adapto

Statīva kāju materiāls – alumīnijs

Papildu informācija

Apgaismojuma statīva max kravnesība

b) 4kg

Apgaismojuma statīva augstums

<250 cm max.

Apgaismojuma statīva tips

Statīvs

Ražotājs

Manfrotto