Manfrotto 175F-2 spring clamp klipsis

Maksā pa daļām 3x 33,00  bez pārmaksas!

99,00 

SKU: 175F-2

Rīgas noliktavā: 2

Daudzpusīga viegls klipsis ar vairākām pievienošanas iespējām
Inovatīva cold shoe pieslēgvieta vieglam aprīkojumam
Dažādi pozicionējama lodveida galva precīzai pozicionēšanai
Spēcīgs atsperu mehānisms ar iespaidīgu celtspēju līdz pat 2 kg

Apraksts

175F-2 Manfrotto Cold Shoe Spring Clamp ir daudzpusīgs viegls klipsis, kas ļauj lietotājam droši novietot svarīgāko aprīkojumu vietās, kas ne vienmēr būtu iespējams, izmantojot tradicionālu atbalsta risinājumu, piemēram, gaismas statīvu. Klipsis nodrošina vairākus noderīgus fiksēšanas punktus, kas ļauj lietotājam pievienot būtiskus, vieglus aksesuārus, piemēram, Speedlite zibspuldzi, mazu LED paneli vai audio mikrofonu.

Klipsis sver tikai 350 g, bet tam ir ļoti spēcīgs atsperu mehānisms, kas nodrošina dažādu virsmu vai priekšmetu ciešu satvērienu, noturot  līdz 2 kg lielu svaru. Klipša skavas  var atvērt līdz 40 mm diametram, ļaujot tās viegli piestiprināt stienim, plauktam, krēsla atzveltnei vai pat koka zaram, tās ir tikai dažas no daudzajām iespējām. Klipša atsperu skavu  iekšpusē ir vairākas izturīgas cietās gumijas rievas, kas nodrošina tālāko satvērienu, atvieglojot saķeri ar neregulāras formas virsmām.

Klipsim ir pievienota uzticama, daudzpozīciju Manfrotto lodveida galva ar pilnu horizontālo un vertikālo kustību. Kad klipsis ir piestiprināts pie izvēlētās virsmas, ar vienu fiksācijas kloķi uz lodveida galvas lietotājs var precīzi novietot aprīkojumu pareizajā leņķī un ar vienkāršu pagriezienu to stingri nofiksēt. Uz lodveida galvas ir Manfrotto augsti novērtētais shoe mount stiprināšanas mehānisms. Šis unikālais stiprinājums ļauj lietotājam ērti un droši piestiprināt savu izvēlēto piederumu pie lodveida galvas. Vienkārši atskrūvējiet gredzenu, lai atvērtu pieslēgvietu, iebīdiet tur aprīkojumu, pēc tam pievelciet gredzenu, lai to stingri nofiksētu pie lodveida galvas.

Piedevām lodveida galvai klipsim ir arī 5/8 collu (16 mm) ligzda un 5/8 collu (16 mm) vērtne ar 3/8 collu sievišķo vītni, kas nodrošina iespēju pievienot papildu piederumus vai klipsi piestiprināt pie gaismas statīva vai balsta. Šis ārkārtīgi daudzpusīgais klipsis noteikti palīdzēs iemūžināt mūsdienu radošo fotogrāfu iztēli. Tā kompaktums, īpaši ātrais uzstādīšanas laiks un elegantais dizains atvieglo svarīgākā aprīkojuma novietošanu ārpus kameras atrašanās vietām, neatkarīgi no tā, vai vieta atrodas augstu, zemes līmenī, paslēpta ārpus redzesloka vai norobežotā telpā.

Būtisks aksesuārs, kam jābūt jebkura fotogrāfa somā.

Papildu informācija

Ražotājs

Manfrotto

Apgaismojuma statīva tips

Klamps