Manfrotto tripod kit PIXI Evo blk Smart clamp blk

46,90 

SKU: MTPIXIEVO-BK-MCLAMP

Rīgas noliktavā: 2

Pielietojums: Foto, video

Statīvs ar galvu: Jā

Regulējama lodveida galva

Max.augstums: 20 cm

Garums saliktā veidā: 25cm

Max.kravnesība: 2.5kg

Materiāls: Alumīnijs, tehnopolimērs

Svars: 0.26 kg

Apraksts

Manfrotto PIXI Evo ir galda fotostatīvs.Tas ir aprīkots ar kompaktu, regulējamu lodveida galvu un universālu ¼” izmēra kameras savienotājskrūvi un Manfrotto Telefona skavu Manfrotto CLAMP.

Manfrotto PIXI Evo Smart phone kit ir lieliski piemērots viedtelefona vai fotoaparāta balstīšani un pozicionēšanai gan fotografējot, gan uzņemot video.

Komplektā esošā Telefona skava  Manfrotto CLAMP ir veidota, lai droši stiprinātu jūsu viedtelefonu pie statīva vai cita aprīkojuma uzņemot foto vai video. Divas 1.4″ izmēra vītņu atveres ir iestrādātas CLAMP aizmugurē un pamatnē, ļaujot kombinēt to dažādās pozīcijās.Skavas satveres ir apdarinātas ar elastīgu silikona gumiju, kas nodrošina drošu viedtālruņa fiksāciju. Šī telefona skava var tikt izmantota arī viena kā drošs galda balsts jūsu telefonam, jo tās aizmugurē ir integrēts atlokāms,grozāms balsts. Tā ir savietojama ar jebkuru viedtelefonu platumā līdz 8.35 cm. Vienkārši pavelkot vienu atsperīgo skavas pusi,tā pati droši satver telefonu. Ideāla grupu foto/video pašportretiem vai visās citās situācijās, kad nepieciešama brīvroku situācija.

Papildu informācija

Svars1 kg
Dimensijas35 × 20 × 15 cm
Foto statīva komplektācija

Ar galvu

Foto statīva tips

Galda

Foto statīva galvas veids

Lodveida, Viedtālruņa

Foto statīva max augstums

< 150cm

Foto statīva max kravnesība

< 3kg

Foto statīva materiāls

Alumīnijs

Foto statīva soma komplektā

Nav

Ražotājs

Manfrotto