Olympus E0410749 Streetomatic jostas soma melna

Maksā pa daļām 3x 29,67  bez pārmaksas!

89,00 

SKU: E0410749

Rīgas noliktavā: 1

Ātra un vienkārša piekļuve jūsu kamerai

Drošs veids kā uzglabāt jūsu vērtīgo ierīci

Ietverta pirksta siksna un lietus pončo

Daudzas iespējas pievienot papildu aprīkojumu

ātrai piekļuvei

Unikāls slēdzēja mehānisms pasargā jūsu

iekārtu

Pielāgojami nodalījumu sadalītāji

Piemērota vienam fotokameras korpusam un

līdz trim objektīviem

Izmēri:

Platums 230 mm x Augstums 160 mm x

Dziļums 110 mm

Svars 446 g

Apraksts

Slingersoma ’Streetomatic – Olympus Edition‘ radās sadarbībā starp “ātrākas fotosomas” ražotāju Cosyspeed un Olympus, Unikāls dizains un noderīgas funkcijas ir svarīgas!

Cosyspeed piedāvā zibenīgu vienas rokas piekļuvi jūsu fotokamerai. Olympus simbolizē vieglas un kompaktas fotokameras ar izcilu attēla kvalitāti. Abu uzņēmumu sadarbības rezultātā klajā nākušais izstrādājums ir tieši tas, kas nepieciešams modernam fotogrāfam.

Slingersoma ‘Streetomatic Olympus Edition’ apvieno slinga somas ātrumu ar fotosomas drošību un ietilpību, piedāvājot zibenīgu vienas rokas piekļuvi jūsu Olympus fotokamerai. To var ērti valkāt uz gurniem vai kā tradicionālo slinga somu pāri plecam.

Soma nodrošina pietiekoši daudz vietas vienam fotokameras korpusam un līdz pat trim objektīviem, izmantojot pielāgojamos sadalītājus, kas ļauj ideāli izvietot jūsu fotokameru un objektīvus.

Slingersomas komplektācija ir pirksta siksna un lietus pončo, lai pasargātu iekārtu spēcīga lietus gadījumā. Somai  ir 2 mazas kabatas, katra savā sānā, lai droši uzglabātu akumulatoru un pāris SD atmiņas kartes, kā arī mobilo telefonu. Gurnu josta piedāvā daudzas iespējas pievienot papildu aprīkojumu ātrai piekļuvei. Unikāls slēdzēja mehānisms pasargā jūsu iekārtu, kamēr esat ceļā.

Papildu informācija

Ražotājs

Olympus