13

Olympus OM-D E-M10 Mark IV body blk

Maksā pa daļām 3x 216,33  bez pārmaksas!

Original price was: 749,00 €.Current price is: 649,00 €.

SKU: V207130BE000

Uz pasūtījumu

Galvenie parametri:

Pikseļu skaits: 20.3 Mpix
Optika: komplektā nav
Attēlu stabilizācija: 5 Asu/matricas
AF sistēma: Kontrasta AF sistēma
Skatu meklētājs :2,36 Mpix izšķirtspējas elektronisks
Displejs: Atliecams 3” LCD ( 1,037 Milj.pix),skārienjūtīgs
Video: 4K Video
WiFi kontrole
Bluetooth®
Zibspuldze: Iebūvēta korpusā
USB uzlādes iespēja
Korpusa krāsa:melna
Svars: 383 g

 

Apraksts

E-M10 Mark IV ir kompakts, viegls un ārkārtīgi ergonomisks fotoaparāts, tas sver tikai 383 g*, tādēļ tas nekad jūs neapgrūtinās. Tas ir skaisti, klasiski veidots, bet tajā ir milzums jaunāko tehnoloģiju, lielisku attēlu un 4K Video uzņemšanai.
Efektīvā 5 asu attēla stabilizācijas (AS) tehnoloģija ļauj uzņemt izcilas fotogrāfijas arī nepietiekoša apgaismojuma apstākļos, kā arī nodrošina lielisku Video.
Veidojiet savus digitālos stāstus un pašbilžu sērijas vēl izsmalcinātāk ar Olympus E-M10 Mark IV. Lai nofotografētu sevi pašportreta režīmā, atlieciet uz leju skārienekrānu, ieņemiet pozu un uzsitiet ar pirkstu ekrānam. Vienas sekundes slēdža aizture nodrošinās to, ka centrā būs redzama jūsu seja, nevis roka.
E-M10 Mark IV ir aprīkots gan ar Wi-Fi gan Bluetooth® Low Energy Ver.4.2 bezvadu saziņas tehnoloģijām. Acumirklī augšupielādējiet uzņemtos kadrus viedtālrunī, izmantojot aplikāciju OLYMPUS Image Share (OI.Share), un tad nosūtiet attēlus draugiem un radiniekiem pat otrā pasaules malā. Turklāt ar planšeti vai viedtālruni, ir iespējams pārvaldīt visu plašo foto iestatījumu spektru, pat nepieskaroties fotokamerai — visās situācijās, kad  nepieciešama slēdža tālvadība vai attālināta fotoaparāta vadība.

*-korpusa svars ar bateriju un atmiņas karti

Papildu informācija

Ražotājs

Olympus

Fotoaparāta komplektācija

Body