OM System LS-P5 Linear PCM Audio ierakstītājs

Maksā pa daļām 3x 73,00  bez pārmaksas!

219,00 

SKU: V409180BG000

Rīgas noliktavā: 1

Digitāls Lineārais PCM Audio ierakstītājs ar Bluetooth® kontroli

• Iebūvētā atmiņa : 16GB
• 96 kHz/24 bitu, lineāra PCM ierakstīšanas kvalitāte
• Ieraksta formāti: FLAC / PCM (WAV) / MP3
• Papildus atmiņas ligzda: microSDHC/microSDXC (līdz 2TB)
• TRESMIC II mikrofonu sistēma- 3 virzienvērstie mikrofoni
• Zemfrekvenču filtrs
• Failu kopēšana, dalīšana, aizstāšana
• Ieraksts ar taimeri
• Barošana: 2 AAA akumulatori,USB uzlāde ( Iekšēja lādēšana iespējama tikai ar OM System akumulatoriem)
• Ni-MH akumulatoru darbības ilgums- ieraksta režīmā: 37 st.
• Bezvadu savienojums:Bluetooth ver5.0 BLE
A2DP (Advanced Audio Distribution Profile)
AVRCP (Audio/Video Remote Control Profile)
• Tālvadība: Pieejama (ar Bluetooth Android / iOS aplikāciju); Bluetooth austiņu kontrole; Bluetooth viedtālruņa vadība (iespējama paralēla darbība, izmantojot lietotni)
• Valodu izvēle:EN, FR, DE, IT, ES, RU, PL, CS, SV, NL, DA, CN

Apraksts

OM SYSTEM LS-P5 lineārais PCM ierakstītājs kompaktā un izturīgā korpusā piedāvā profesionāliem filmu veidotājiem, YouTube entuziastiem, mūziķiem, studentiem un žurnālistiem skaņas kvalitāti un LS sērijas audio ierakstītāju izslavēto daudzpusību, padarot to par ideālu kompanjonu gan kā patstāvīgu ierakstītāju, gan kameras mikrofonu.

Aprīkots ar tālummaiņas mikrofonu, kas piedāvā unikālu audio vadību, kas miksē ievadi no trim mikrofoniem un pielāgo virzienu 21 līmenī, vienlaikus saglabājot audio kvalitāti. Izvēlieties optimālos iestatījumus atkarībā no situācijas, sākot ar putnu dziesmu un mūziku, līdz pat lekciju un sanāksmju ierakstiem.

96 kHz/24 bitu, lineāra PCM ierakstīšanas kvalitāte

Atbalsta maksimālo iztveršanas frekvenci 96 kHz un lineāro PCM ierakstīšanu ar kvantēšanas bitu pārraides ātrumu līdz 24 bitiem (trīs reizes vairāk nekā kompaktdiskam). Turklāt bezzudumu kompresijas FLAC ierakstīšanas un atskaņošanas formāts augstas kvalitātes skaņas saglabāšanai, vienlaikus saglabājot mazu faila izmēru. Pieejams arī MP3 audio formāts līdz 320 kps.

Bluetooth® iespējots

Bezvadu skaņas uzraudzība un pilnīga vadība, izmantojot viedtālruni ar DVR.Remote lietotni iOS un Android ierīcēm. Līdz 10 m attālumā.

125dB SPL skaņas spiediena mikrofoni

Skaļa mūzika, apkārtējās vides skaņas, putnu dziesmas vai lekcijas – viss tiks ierakstīts bez kropļojumiem.

Intelligent Auto, manuālais un Smart ierakstīšanas režīmi

Intelligent Auto automātiski dinamiski pielāgo skaņas līmeni. Manuālais režīms ļauj precīzi noregulēt ierakstīšanas līmeni, lai tas atbilstu audio avota skaļumam. Mūsu jaunais viedais (Smart) režīms nosaka optimālo skaņas līmeni, pirms ierakstīšanas klausoties apkārtējo vidi.

Bright Sound režīms, optimāls balss ierakstīšanai

Jaunais “Bright Sound” režīms piedāvā skaidrākus runas ierakstus, piemēram, video emuāriem, lekcijām vai sanāksmēm. Ierakstīšana ar paaugstinātu vidējo līdz augsta diapazona līmeni ļauj ierakstīt runu, vienlaikus samazinot apkārtējo skaņu ietekmi.

Pielāgoti sižetu režīmi ērtai ierakstīšanai

Jūs ne tikai varat saglabāt savus pielāgotos iestatījumus, LS-P5 piedāvā arī 2 mikrofonu trokšņu slāpēšanu ierakstīšanai trokšņainā vidē. Šis “sižeta režīms” ir pazīstams ar nosaukumu – trokšņaina situācija (Noisy Situation). Paredzēts runas audio ierakstīšanai ļoti trokšņainā vidē. Viens mikrofons klausās fona troksni, kamēr lietotājs runā otrā.

Pre-recording ieraksts nodrošina, ka neko nepalaidīsiet garām

Izmantojot 2 sekunžu pre-recording režīmu, jūs nepalaidīsit garām iespēju ierakstīt putnu dziesmas vai lekcijas slēdža nostrādes nobīdes dēļ. Diktofonu var arī ieslēgt izmantojot viedtālruņa lietotni DVR.Remote.

Kompozīta USB audio režīms

Izmantojiet to kā USB mikrofonu un skaļruni. Kā radīts straumēšanai vai virtuālām tiešsaistes sanāksmēm.

Mazs izmērs – liela skaņa

Par spīti augstas veiktspējas mikrofoniem un divām baterijām, diktofons ir kompakts, tā izmēri ir 39,6 x 112,2 x 16,1 mm, un tas sver tikai 78 g.

16 GB iebūvētā atmiņa (+ MicroSD slots)

16 GB iebūvētā atmiņa nodrošina ierakstu līdz pat 7 stundām 96 kHz/24 bitu augstas izšķirtspējas režīmā vai 21 stundu CD kvalitātes ierakstu. Micro SD kartes var izmantot arī līdz 2TB izmēram (XC Type I).

Līdz pat 37 stundu garš akumulatoru darbības laiks

Ietver 2 AAA NiMh akumulatorus, kuras var uzlādēt, izmantojot USB. Turklāt ir iespējama paralēla iekārtas darbības nodrošināšana un akumulatoru uzlāde.

Mikrofona un austiņu savienojums

Neatkarīgi no tā, vai pievienojat ārējo mikrofonu vai izmantojat kā kameras mikrofonu, LS-P5 piedāvā gan MIC-IN, gan Line-In, kā arī austiņu izeju.

Slate Tone un Test Tone ir ērti video skaņas avota ierakstīšanai

Slate Tone ļauj nosūtīt atsauces signālu jūsu digitālajai kamerai, lai atvieglotu skaņas rediģēšanu. Testa signāls ļauj iestatīt kameras audio ierakstīšanas līmeņus.

Statīva stiprinājuma vieta

LS-P5 ir aprīkots ar nozares standarta ¼ collu skrūves vītnes stiprinājumu, ko var piestiprināt pie kameras (izmantojot hot shoe adapteri) vai mikrofona statīva.

Ērtas rediģēšanas un atskaņošanas iespējas

LS-P5 piedāvā vairākas rediģēšanas un atskaņošanas korekcijas funkcijas, bez nepieciešamības izmantot datoru.

Normalizācija

Klusiem ierakstiem var izmantot normalizācijas funkciju, lai palielinātu skaļumu, vienlaikus saglabājot kvalitāti un izvairoties no kropļojumiem.

Audio failu sadalīšana un apgriešana

Izmantojot diktofonā iekļauto rediģēšanas funkciju, ar LS-P5 garus ierakstus var sadalīt vai apgriezt bez papildu apstrādes. Turklāt audio failiem varat pievienot izdziestoša un pieaugoša skaļuma efektu.

Ātri atrodiet savus ierakstus, izmantojot kalendāra meklēšanu

Izmantojot kalendāra meklēšanu, jūsu saglabātie ieraksti tiek automātiski atzīmēti ar datumu un tiek parādīti kalendāra formātā, padarot tos vieglāk atrodamus.

 

Uzlabotas atskaņošanas funkcijas

LS-P5 ir aprīkots ar trokšņu slāpēšanu, lai nodrošinātu skaidru atskaņošanas kvalitāti un efektīvu balss atskaņošanu, automātiski izlaižot vietas, kur nav dzirdama runa, un atskaņojot tikai tās faila daļas, kurās ir runa, lai ietaupītu laiku un uzlabotu atskaņošanu transkripcijas laikā.

Ērta iespēja sakārtot ierakstus, izmantojot pielāgotas mapes

Piedevām jaunu mapju izveidei, jūs varat pievienot tādus nosaukumus kā “Konference” vai “Lekcija”. Varat arī mainīt mapju un failu nosaukumus, izmantojot viedtālruņa lietotni DVR.Remote.

Ne tikai diktofons, bet vesela sistēma

LS sistēma piedāvā plašu papildaprīkojuma klāstu, ieskaitot mikrofonus, stiprinājumus, vadus, futrāļus un strāvas nodrošinājumu.

Informatīvs You Tube video(angļu valodā) :

Papildu informācija

Diktofona ieraksta formāti

FLAC, MP3, PCM, WMA

Diktofona atmiņas ietilpība

> 8Gb

Diktofona papildus atmiņas ligzda

Ir

Diktofona veids

Diktofons

USB uzlāde

Ir

Diktofona komplektā akumulatori

Ir

Ražotājs

OM System