Manfrotto 200PL plate

14,90 

SKU: 200PL

Rīgas noliktavā: 2

Viegla un kompakta foto plate

Viegli rīkoties ar ergonomisku gumijas gripu

Viegli piestiprinās jūsu aprīkojumam

Savietojama ar veselu virkni izstrādājumiem

Universālas skrūves pilnīgai daudzpusībai

Apraksts

Viegli lietojama, intuitīva un praktiska. Visu nepieciešamo profesionāla standarta foto platei jūs iegūstat ar ātrās maiņas plati ar 1/4 ”skrūvi un gumijas gripu. Tā ir izgatavota no viegla un izturīga alumīnija, tāpēc izturēs laika pārbaudi pat tad, ja tiks intensīvi lietota. Un tā ir īpaši plāna, tāpēc piestiprināta kamerai,  nepadarīs aparātu smagāku vai lielāku. Tas vien jau padara to par ļoti praktisku, būtisku papildinājumu jūsu kameras komplektam visdažādākajām foto sesijām.

Lai sāktu darbu, jums vienkārši jāpagriež īpaši izstrādātais un ērti pieejamais pārsegs, un jūs varat to ievietot tieši savā kamerā. Šī viedā foto plate ir izgatavota tā, lai pēc pievienošanas jūsu aprīkojums būtu pilnīgi drošs. Gumijas roktura pievienošana palīdz manevrēt kameru un saglabāt pilnīgu kontroli, tāpēc izslīdēšana un izgrozīšanās paliks pagātnē. Tā ir pietiekami daudzpusīga lietošanai ar fotoaparātiem un videokamerām, nodrošinot jums īsto ātrās maiņas plati šim darbam, neatkarīgi no tā, kāds darbs jums ieplānots.

Šīs fotoplates izmantošana no uzstādīšanas līdz demontāžai ir pilnīgi intuitīva. Lai pielāgotos videokamerām, jums vienkārši jāizmanto komplektā esošais VHS tapa, un jūs iegūsiet nepārspējamu stabilitāti. Turklāt tā ir pilnībā saderīga. Standarta 1/4 “un 3/8” skrūvju stiprinājumi ļauj pārī savienot šo plati ar dažādiem izstrādājumiem un kameru modeļiem. Tādā veidā jūs varat būt pārliecināti, ka komplektā vienmēr būs pareizā foto plate jebkuram darbam.

Papildu informācija

Statīvu aksesuāra tips

Ātrās maiņas plates

Ražotājs

Manfrotto