Manfrotto 200PL PRO plate

24,90 

SKU: 200PL-PRO

Rīgas noliktavā: 3

Īpaši viegla un kompakta foto plate

Savietojama ar RC2 un Arca tipa galvaas stiprinājumiem

Augstas kvalitātes tehnopolimēra konstrukcija

Divi gumijas ieliktņi palielina saķeri ar leņķiskākajiem kadriem

Universāls 1/4 “stiprinājums skrūvēm

Apraksts

Šī ātrās maiņas plate ļauj fotogrāfiem ātri un bez piepūles piestiprināt savu kameru pie jebkuras Manfrotto foto galvas (*) un gandrīz visām tirgū pieejamajām statīvu galvām ar Arca stila stiprinājumiem, bez nepieciešamības izjaukt komponentus. 200LT-PL-PRO ļauj plūstoši mainīt galvu, neuztraucoties par platii. 200LT-PL-PRO plati var viegli ar pirkstu, monētu vai sešstūra atslēgu piestiprināt kameras apakšā. Vienkārši pagrieziet speciāli izveidoto vārstu un pieievienojiet to tieši kamerai.

Divas gumijas rokturi palīdz manevrēt kameru, stingri paturot to pat leņķveida kadros, tāpēc vairs nav jāuztraucas par izslīdēšanu vai zvārošanos. 200LT-PL-PRO ir 1/4 “skrūvējams stiprinājums un 3/8” adapteris, kas ļauj šo plati savienot pārī ar dažādiem izstrādājumiem un kameru modeļiem. Tas nozīmē, ka jūsu komplektā vienmēr ir pareizā foto plate jebkuram darba uzdevumam.

Pateicoties augstas kvalitātes tehnopolimēru konstrukcijai, 200LT-PL-PRO plate sver tikai 26 g, un spēj noturēt līdz 6 kg smagu aparatūru.

Plate var nedarboties pareizi, ja uz galvas stiprinājuma ir uzstādīta kāda papildu drošības tapa. Pareizai un drošai lietošanai mēs iesakām to noņemt.

(*) Plate nav saderīga ar 804RC2, MH804-3W

Papildu informācija

Statīvu aksesuāra tips

Ātrās maiņas plates

Ražotājs

Manfrotto