Manfrotto tripod kit Element MII mobile bt MKELMII4BMB-BH

129,00 

SKU: MKELMII4BMB-BH

Rīgas noliktavā: 2

Pielietojums:Foto/Viedtelefoni

Statīvs ar galvu,Viedtelefona skavu un Bluetooth tālvadības pulti

Max.augstums:160cm

Garums saliktā veidā:43cm

Max.kravnesība:8.0kg

Ātrās maiņas plate:Ir, 200PL-PRO, savietojama ar Manfrotto RC2 & Arca-Swiss standartu

Materiāls:Alumīnijs

Svars: 1.55 kg

Apraksts

Šis statīvs ir MADE IN ITALY un apvieno sevī augstu visu detaļu izgatavošanas kvalitāti, stilīgu,kompaktu dizainu kā arī daudzas vērtīgas īpašības. Piedevām tas ir komplektēts ar Manfrotto viedtelefona skavu – Manfrotto CLAMP, kas ir veidota, lai droši stiprinātu jūsu viedtelefonu pie statīva vai cita aprīkojuma uzņemot foto vai video.Skavas satveres ir apdarinātas ar elastīgu silikona gumiju, kas nodrošina drošu viedtālruņa fiksāciju. Tā ir savietojama ar jebkuru viedtelefonu platumā līdz 8.35 cm. Vienkārši pavelkot vienu atsperīgo skavas pusi,tā pati droši satver telefonu. Ideāla grupu foto/video pašportretiem vai visās citās situācijās, kad nepieciešama brīvroku situācija.

Lietošanas ērtībai komplektā ir iekļauta arī Bluetooth® tālvadības pults, kas nodrošina tālvadību līdz 27.5 m attālumam un tai nav nepieciešama aplikācija.

Komplekta kravnesība ir 8 kg, tā darba augstums ir 160 cm, bet saliktā veidā tas ir tikai 42,5 cm garš un sver tikai 1.55 kg. Statīva kāju regulācijas mehānisms ir aprīkots ar rullīšu regulatoriem, ātrai un parocīgai kāju augstuma regulēšanai.

Statīva alumīnija galva ir aprīkota ar dubulto regulatoru sistēmu- ar lielu galveno regulatoru – galvas lodes kustības kontrolei un mazāku neatkarīgu regulatoru-360° neatkarīgai panorāmēšanai.

Statīvs ir komplektēts ar unikālo 200PL-PRO ātrās maiņas plati, kas ir pilnībā savietojama ar Manfrotto RC2 un Arca-Swiss stiprinājumu veidiem un ir izgatavota no augstākās kvalitātes alumīnija, kā arī papildus labākai saķerei, īpaši fotografējot zem stāva leņķa, platē ir iestrādātas 2 gumijas ielikas. Komplektā ērta pleca soma.

Papildu informācija

Svars5 kg
Dimensijas50 × 15 × 15 cm
Foto statīva komplektācija

Ar galvu

Foto statīva tips

Ceļojumu, Viedtālruņa

Foto statīva galvas veids

Lodveida, Viedtālruņa

Foto statīva max augstums

150-180cm

Foto statīva max kravnesība

> 8kg

Foto statīva materiāls

Alumīnijs

Foto statīva soma komplektā

Ir