26

OM SYSTEM OM-5 body blk

Maksā pa daļām 3x 316,33  bez pārmaksas!

Original price was: 1299,00 €.Current price is: 949,00 €.

SKU: V210020BE000

Uz pasūtījumu

Bezspoguļa kamera ceļojumiem

• Objektīva montāžas tips: Micro Four Thirds (MFT)
• Sensora tips: 4/3 Stacked BSI Live MOS (MFT)
• Sensora efektīvā izšķirtspēja: 20.4 Megapixel
• Matricas putekļu aizsardzība: Ultraskaņas viļņu filtrs
• Procesors: TruePic IX
• Attēla stabilizācijas sistēma: Matricas 5-asu, ar līdz 7.5 EV soļu kompensāciju
• Skatumeklētājs: OLED elektoniskais ar 2.36M punktu izšķirtspēju
• Aizmugures ekrāns: Grozāms, skārienjutīgs 7.6cm/3.0” (3:2) LCD displejs
• Korpusa aizsardzība: IP53 klases aizsardzība,(putekļi, šļakatas, smiltis, līdz -10 C)
• Fokusēšanas sistēma: TTL Fāžu noteikšanas AF/Kontrasta AF
• Fokusēšanas punkti : 121 X-type punktu Fāžu noteikšanas AF/Kontrasta AF
• Inteliģentais AF: Acu noteikšanas AF (labās, kreisās, tuvākās prioritāte,izslēgts)
• Sērijveida foto: līdz 30fps
• Augstas izšķirtspējas kadrs: līdz 50MP – no rokas
• Live ND: no ND2 līdz ND16
• Pro Capture: līdz 30fps
• Video: 4K(līdz 30p), C4K, ALL-I, OM-Log400, Vertikālais video, Max.Video ieraksta laiks-līdz pat atmiņas kartes ietilpībai
• Papildus funkcijas: Focus Stacking, Art Filters, Live Composite, Exposure Bracketing, Starry Sky AF, Izmantojama kā WEB kamera
• Bezvadu savienojumi: Bluetooth®, Wi-Fi
• USB uzlāde
• Svars: 366 g (tikai korpuss)
• Izmēri: 125.3 mm (W) × 85.2 mm (H) × 49.7 mm (D)
• Komplektācija: OM-5 korpuss melns, USB vads, USB -AC adapters, pleca siksna, instrukcija, garantijas talons, BLS-50 akumulators

Apraksts

Katrs ceļojums ir stāsts, kas gaida, lai to izstāstītu. Tūkstoš mazu mirkļu, kas paslēpti starp sākumu un beigām. Protams, visiem patīk kalna virsotne. Bet patiesais stāsts notiek ceļā. Aptveriet sānsoļus, neizmantotās iespējas un kļūdas, jo aizraujošākais notiek tieši tad. Stāsts padara ceļojumu tā vērtu. Tagad ejiet, izstāstiet savējo.

Laikapstākļu drošs blīvējums

OM-5 ir savā klasē vadošais IP53 sertifikāts – putekļu drošs, šļakatu un sala drošs korpuss, lai jūs varētu turpināt stāstīt šo stāstu jebkuros apstākļos.

5 asu attēla stabilizācija

OM-5 var stabilizēt nestabilākās situācijas ar līdz pat 6,5 kompensācijas soļiem (vai 7,5 ar saderīgiem Sync-IS objektīviem). Tas nodrošina garāku ekspozīciju un neizraustītas telefotogrāfijas, fotografējot bez statīva, tik vienkārši, kā pastaigāties pa parku.

Aizmirstiet par filtriem — esiet radošajā plūsmā ar LiveND.

Padariet kustīgus objektus par lielisku efektu, izmantojot LiveND. Ar līdz pat četriem ND vērtības soļiem (ND16), jūs varat pārveidot šķietami ikdienišķu mirkli maģiskā momentā, pat ar platleņķa objektīviem.

Ja vajag, tad liels. Augstas izšķirtspējas kadrs bez statīva.

Dažas ainas ir tik ietilpīgas, ka, lai iemūžinātu būtisko, jums ir jārīkojas vērienīgi. Izmantojot OM-5, jūs varat taisīt lielas bildes, neizmantojot lielu aprīkojumu.
Funkcija – augstas izšķirtspējas kadrs bez statīva – ļauj uzņemt iespaidīgus 50 MP failus, nevazājot līdzi smagu kameru un statīvu.

Notīriet putekļus no sensora, izmantojot ultraskaņas viļņu filtru.

Bezrūpīga objektīva maiņa jūsu piedzīvojumos. OM-5 ir aprīkots ar ultraskaņas viļņu filtru (SSWF), kas vibrē vairāk nekā 30 000 reižu sekundē, lai vienā mirklī notīrītu putekļus no attēla sensora virsmas.

Nekad nepalaidiet garām kadru. 121 punkta PDAF autofokuss.

Fokusējieties uz īsto brīdi, nevis fokusu. OM-5 ir aprīkots ar 121 visu krustpunktu Fāžu noteikšanas AF sensoru, kas nodrošina uzticamu fokusēšanu visās situācijās. Ērti iemūžiniet savvaļas dzīvnieku majestāti un droši izmantojiet objektīvus ar lielu diafragmas atvērumu, zinot, ka uzņemtais stāsts būs skaidrā fokusā.

Koncentrējieties uz svarīgo. Uzlabots sejas/acu AF.

Cilvēki, kuri jums patīk, jāfotografē ar smaidu un bez satraukuma. Uzlabotais sejas un acu autofokuss atvieglo gan atsevišķu cilvēku, gan cilvēku grupu uzņemšanu. Pieskaroties ekrānam vai nospiežot pogu, jūs varat izlemt, kura stāstu vēlaties pastāstīt.

Nakts nav tikai lai sapņotu. Iemūžiniet to ar Starry Sky AF.

Uzņemot naksnīgās debesis, vairs nav jāmin vai jāveic sarežģīta manuāla fokusēšana. Starry Sky AF padara astrofotografēšanu pieejamu, izmantojot īpašu nakts debesu automātiskās fokusēšanas režīmu. Apvienojiet to ar citām datorfotografēšanas funkcijām, piemēram, Tiešskates kompozītu (Live Composite), un iespēju galaktika ir tikai viena klikšķa attālumā!

Live Composite.

Padariet tumšākās stundas par savu sabiedroto, izmantojot Live Composite. Ar šo datorfotogrāfijas funkciju bez piepūles ieejiet pilnīgi jaunā fotografēšanas pasaulē ar ilgo eksponēšanas laiku. Vairs nekādu nejaušību vai minējumu. Vērojiet, kā gaisma atdzīvojas jūsu OM-5 ekrānā, un izbaudiet jebko, sākot no zvaigžņu takām un beidzot ar brīnumaino gaismas gleznošanu.

Live ND.

Ļaujiet, lai OM-5 jūs vada jaunās radošās plūsmas teritorijās, izmantojot Live ND. Izmantojot šo datorfotogrāfijas funkciju, jebkura aina ar kustīgu objektu tiek pārveidota par aizraujošiem plūstošiem attēliem. Piemājas strauts kļūst par bezgalīgu iedvesmas avotu, mākoņi kļūst par mākslu un viļņi kļūst par ēteriska izskata miglu. Izmantojot Live ND, varat arī brīvi izmantot jebkuru platleņķa objektīvu, piemēram, 7–14 mm F2.8 PRO un 8 mm F1.4 Fisheye PRO, neuztraucoties par vinjetēšanu.

HDR.

Ātri tveriet visu kadra dinamisko diapazonu vai saskatiet vairāk nekā spēj jūsu acis, izmantojot saliktos HDR attēlus. Ir iespēja izvēlēties vairākus efektu līmeņus, OM-5 var paketēt no 3 līdz 5 attēliem ar dažādu ekspozīciju. Dažos HDR režīmos tas pat spēj apstrādāt kopā 4 kadrus.

Color Creator.

Esiet radošs, izmantojot funkciju Color Creator (krāsu veidotājs), kas ļauj brīvi kontrolēt jebkura kadra nokrāsu un krāsu piesātinājumu, lai pastiprinātu tā vēstījuma ietekmi. Izvēlieties, kuru kadra daļu vēlaties izcelt, sākot no elpu aizraujošiem apelsīniem saulrietā līdz sulīgiem džungļu zaļumiem.

Mākslas filtrs.

Izpētiet apkārtējo pasauli, izmantojot 16 atšķirīgus mākslas filtrus. No klasiskās melnbaltās filmas stila emulācijām līdz mīkstināta fokusa mākslinieciskajam skatījumam, filtri piedāvā pietiekami daudz iespēju, lai jūs varētu caur sava OM-5 ekrānu vai ESM ieraudzīt pasauli vēl nebijušā veidā.

Fokusējumu apvienojums (Focus Stacking)

Piekļūstiet tik tuvu, cik vēlaties, nemazinot diafragmas atvērumu, lai viss būtu asumā. Izvēlieties, cik dziļi vēlaties fokusēt, un ļaujiet kamerai apvienot kadrus. Neatkarīgi no tā, vai uzņemat ekstrēmus makro kadrus vai ēnainas ainavas, šī funkcija ļauj maksimāli palielināt asuma dziļumu, neizmantojot lielākus ISO vai F vērtības.

AF mērķa režīmi.

Seši dažādi AF mērķa režīmi nodrošina, ka nekad nepalaidīsiet garām savu īsto kadru, vienalga vai koncentrējaties uz precīzām detaļām vai ātriem kustīgu savvaļas dzīvnieku momentuzņēmumiem. Neatkarīgi no tā, vai esat tradicionālās viena punkta fokusēšanas metodes cienītājs vai vēlaties izveidot pielāgotus AF modeļus noteiktam mērķim, katrai situācijai ir pieejams savs režīms.

Sižetu režīmi.

Jūs redzat skaistu ainu, ko vēlaties iemūžināt pēc iespējas patiesāk, taču nezināt, ar ko sākt? Tur nav par ko kaunēties. 22 sižeta režīmi padara OM-5 līdzīgu draugam, kuram vienmēr pa rokai ir īstais padoms. No pludmales & sniega, dabas makro līdz pat zvaigžņu fotografēšanai bez statīva, dažādām situācijām ir sagatavoti iestatījumi, kas ļaus jums un jūsu kamerai iegūt cerēto rezultātu.

Pro Capture.

OM-5 ir jūsu personīgā laika mašīna. Garām skrienošo mirkļu un neiespējami ātras kustības fotografēšana ir vienkārša, izmantojot Pro Capture. Šis režīms izstrādāts tā, lai jūs nekad nepalaistu garām izšķirošo brīdi, Pro Capture nepārtraukti pievieno attēlus savai buferatmiņai ar maksimālo ātrumu 30 kadri sekundē un, nospiežot slēdzi, saglabā pēdējos 14 kadrus pirms slēdža pogas pilnīgas nospiešanas. Pēc tam vienkārši ritiniet kadrus atpakaļ kā laika mašīna un izvēlieties ideālo brīdi.

Video

Dažreiz, lai pastāstītu kādu konkrētu stāstu, nepietiek pat ar bildēm. Ļaujiet saviem piedzīvojumiem ar OM-5 palīdzību pārvērsties skaistās filmās, neļaujot filmēšanai atņemt jums atvēlēto laiku dabā. Savā klasē vadošā attēla stabilizācija ļauj noņemt kameras kustības, ko parasti kompensē gimbali un slīdņi. Augsta video kvalitāte, kompakts izmērs un filmu veidotājiem draudzīgas funkcijas, piemēram, 120 kadri/s FHD, neierobežots ierakstīšanas laiks, pārskatīts sarkanā kadra ierakstīšanas indikators un ņiprs autofokuss, padara filmēšanu ar OM-5 par patīkamu nodarbi.

Vertikāls video.

Iemūžiniet savus stāstus tā, kā plānojat tos kopīgot. Vertikālais video režīms ne tikai atvieglo rediģēšanu un kopīgošanu sociālajās platformās, bet arī sniedz jums pilnīgi jaunu veidu, kā stāstīt stāstus. No vertikāliem ūdenskritumiem un pārgājienu takām līdz kanoe laivām un portretu video, tagad varat izvēlēties īsto stāsta orientāciju, vienlaikus saglabājot visas sistēmas kvalitāti un iespējas.

OM-Log400 video attēlu profils.

Iemūžiniet visu ainas tonalitāti, izmantojot filmas veidošanai raksturīgo attēla profilu. OM-Log400 ir izstrādāts, lai palielinātu dinamisko diapazonu, taču atvieglotu krāsu noteikšanu, un tas nodrošina perfektu līdzsvaru, ļaujot jums vairāk uzturēties ārā un mazāk rediģēt.

WEB kamera

Pauzē starp piedzīvojumiem OM-5 darbojas arī kā augstākās klases tīmekļa kamera, vienkārši pievienojot to datoram, izmantojot USB, bez papildu programmatūrām vai dziņiem. Pārveidojiet savu kempingu par aizraujošu tīmekļa sanāksmju vietu.

Objektīvi ir kameras dvēsele.

Ja tā ir taisnība, tad OM-5 ir bagāta dvēsele. Vieglie, kompaktie tālummaiņas objektīvi, piemēram, M.Zuiko 12–45 mm F4.0 PRO un 40–150 mm F4 PRO, ir piemēroti lielākajai daļai fotografēšanas vajadzību, un kopā ar OM-5 šis komplekts sver tikai 1050 g, un gandrīz nav jūtams jūsu somā. Ja vēlaties doties tālāk, plašais gaišo Prime objektīvu un specializēto objektīvu piedāvājums ļauj paplašināt jūsu kameras sistēmu, atbilstoši jūsu interesēm un prasmēm.

Jūsu viedtālrunis ir ideāls OI.Share piederums.

OM-5 ir viegli savienojams ar jūsu tālruni, izmantojot lietotni OI.Share. Tā nodrošina operatīvu attēlu pārsūtīšanu, lai jūs varētu ātri kopīgot savus labākos kadrus, attālināti vadīt kameras iestatījumus un sinhronizēt GPS atrašanās vietas informāciju no viedtālruņa uz fotogrāfiju.

Augstākās kvalitātes audio skaņa jūsu video ierakstam ar papildus LS-P5 – jaudīgo OM System audio ierakstītāju

Uztveriet dabas skaņas augstas izšķirtspējas niansēs, izmantojot LS-P5 PCM ierakstītāju, un pievienojiet Bluetooth bezvadu (vai vadu) audio kontroles iespēju savai jau tā iespaidīgajai filmēšanas iekārtai. Izcilā 21 līmeņa mikrofona tālummaiņa ļauj jums pietuvoties darbībai un tvert visas apkārtējās skaņas nianses, vienlaikus visu komplektu saglabājot ērtu un kompaktu.

USB uzlāde.

Ir pagājuši tie laiki, kad bija nepieciešami vairāki atsevišķi lādētāji un akumulatori visām ierīcēm. OM-5 ir pieejama ērta USB uzlāde no datora, strāvas bankas vai USB maiņstrāvas adaptera, padarot uzlādi iespējamu pat parkā vai mežā.

 

Papildu informācija

Fotoaparāta komplektācija

Body

Ražotājs

OM System